Aktuális ajánlataink – Ügyfélszolgálat, vevőszolgálat – Ügyfélkapcsolati munkatárs (Client Service Delivery)

Ügyfélkapcsolati munkatárs (Client Service Delivery)

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk néhány éves mid vagy back-office tapasztalattal rendelkező, precíz, rugalmas, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező jelölteket az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Nagyvállalti ügyfélportfólió és dokumentáció menedzsmentje;
  • Szerződések írása, kezelése,
  • gyfél/számlakondíciók beállításának kezdeményezése,
  • Igazolások kiállítása (információs és audit levelek készítése),
  • Hitelekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Ügyfél kapcsolattartók és más társosztályok munkájának hatékony támogatása,
  • Garanciák könyveltetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • Kreativitás, rugalmasság, kiváló kommunikációs készség, empatikus természet;
  • Önálló, proaktív munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség,
  • Ügyfélorientált hozzáállás,
  • Rugalmasság, csapatjátékos és együttműködő személyiség.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

Budapest

Gráczer Judit