Aktuális ajánlataink – Gazdaság – Junior Kontroller

Junior Kontroller

Nemzetközileg elismert, külföldi tulajdonban lévő, logisztikai és szállítmányozási tevékenységgel foglalkozó ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Havi és éves zárások teljes körű intézése és koordinálása
  • A cég működésével kapcsolatos adminisztrációs és pénzügyi feladatok ellátása
  • Büdzsékészítés, előrejelzések összeállítása, valamint vezetőség felé történő prezentálása
  • Büdzsé folyamatos nyomon követése, betartása
  • Banki feladások ügyintézése, kapcsolattartás a pénzintézetekkel
  • Havi jelentések készítése
  • Szoros együttműködés a szállítmányozási területtel a számlázás és a várható bevételek kapcsán

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú gazdasági, pénzügyi, számviteli főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete elengedhetetlen (erős Excel program ismeret)
  • Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú terhelhetőség
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Határidők betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Olasz nyelvtudás társalgási szinten

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését úgy pályázati anyagát kérjük, küldje el magyar és angol nyelven a Jelentkezem gombra kattintva.

Gráczer Judit