Aktuális ajánlataink – Pénzügy, könyvelés – Könyvelő (teljeskörű könyvelésre)

Könyvelő (teljeskörű könyvelésre)

Az ITL Group Kft. saját könyvelési csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel;
  • Teljes-körű könyvelési feladatok;
  • Az ügyfelek bevallási és beszámolási kötelezettségeinek pontos teljesítése;
  • Az ügyfelek felmerülő számviteli problémáira kész megoldások ajánlása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem szükséges);
  • Legalább 2 éves teljes körű könyvelési tapasztalat;
  • Biztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel);
  • Könyvelőirodai tapasztalat;
  • Terhelhetőség, precizitás, pontosság;

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet;
  • Jó csapat;
  • Tanulási, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Ilkei Péter