Aktuális ajánlataink – Értékesítés, kereskedelem – Bolti Eladó - kozmetikumok (Győr vagy Budapest)

Bolti Eladó - kozmetikumok (Győr vagy Budapest)

Megbízónk minőségi kozmetikumokat forgalmazó olasz tulajdonban lévő,

nagy múltra visszatekintő kereskedelmi cég.Részükre keresünk vevőorientált,

jó kommunikációs és interperszonális készségekkelrendelkező jelölteket az alábbi pozícióba:

ELADÓ MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Az üzlet készleteinek rendben tartása az eladótérben és a raktárban;

  • A bolt berendezéseinek, dekorációinak megfelelő elrendezése;

  • A termékek kihelyezése a belső szabályzatok szerint;

  • Az áruházba érkező vevők udvarias, készséges kiszolgálása;

  • Az üzlet tisztán tartása.

Elvárások:

  • Érettségi vagy szakirányú kereskedelmi végzettség;

  • Rugalmasság, gyors, precíz munkavégzés, vevőorientált szemlélet;

  • Udvariasság, készségesség;

  • Pontosság, tanulási hajlandóság.

Egyéb információ az állásról:

Lehetőség van 4 és 8 órában is dolgozni.

Munkavégzés helye:

Budapest vagy Győr

Kulcsár Szilvia