Aktuális ajánlataink – Menedzsment – Gyárvezető

Gyárvezető

Megbízónk egy nemzetközi szinten jegyzett, elsődlegesen háztartási elektronikai területen működő alkatrészgyártó cég, megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyárvezető

Feladatok:

  • Termelés teljes körű irányítása
  • A termelés humán erőforrás igényének és műszaki feltételeinek biztosítása
  • Termelés hatékonyságának növelése a minőségi reklamációk számának csökkentése mellett
  • Új gyártósorok telepítése, beüzemeltetésének vezetése
  • A tervszerű karbantartási rendszer kialakítása, működtetése
  • Munkáltatói jogok gyakorlása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 10 éves, tömegtermelésben szerzett termelési
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalattal bír
  • Tárgyalási szinten beszél angolul.
  • Műanyag és elektromos eszközök összeszerelésben szerzett gyártási tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, jó szervező készség
  • Együttműködő, közvetlen, segítő alkat
  • Megoldás-orientált és proaktív személyiség

Amit nyújtunk:

Céges autó - Bónusz -Versenyképes fizetés - Egy új gyártó üzem beindítása

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Nógrád megye északi része

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Nógrád megye

Ilkei Péter