Aktuális ajánlataink – HR, munkaügy – Recruitment Project Coordinator

Recruitment Project Coordinator

Az ITL Group Kft. mely a gazdasági tanácsadás területén több mint 20 éve töretlenül fejlődik, keresi lelkes és csapatban dolgozni tudó munkatársát. Amennyiben a toborzás a terület ahol jól érzed magad és szereted is csinálni, akkor a HR üzletágunkba Téged keresünk, a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Toborzás- kiválasztási folyamatok teljes körű koordinálása, amely magában foglalja a jelöltek felkutatását, interjúztatását és tesztelését, valamit az ügyfél részére történő bemutatását;

  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel;

  • Riportok, jelentések összeállítása;

  • HR terület képviselete külső fórumokon pl. állásbörzék, konferenciák;

  • Munkatársak és a felettes rendszeres tájékoztatása, a munkavégzéshez szükséges információk áramoltatása.

Elvárások:

  • Minimum 4 éves recruitment tapasztalat;

  • Kiváló angol nyelvtudás alapfeltétel, plusz egy másik idegen nyelv ismerete előnyt jelent;

  • Vállalkozói státusz előny;

  • Szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat előny;

  • Kitartás, terhelhetőség, jó szervezőkészség;

  • Csapatjátékos attitűd.

 Amit kínálunk:

  • Dinamikus nemzetközi munkakörnyezet;

  • Színvonalas munkahely és körülmények;

  • Sokrétű és komplex projektek;

  • Nemzetközi ügyfelek;

  • Rugalmas munkaidő;

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet úgy pályázatodat angol és magyar nyelven várjuk a következő e-mailcímen: p.ilkei@itlgroup.hu

Ilkei Péter